top of page

SPINE

UP!

Lisanslı kayropraktik uzmanı ve 2012 yılından bu yana deneyimi olan bir fizyoterapist. Aynı zamanda pilates ve yoga eğitmeni.

Kayropraktik ve manuel terapi ile bel-boyun ağrılarınızı, duruş bozukluğu, skolyoz gibi omurga problemlerinizi giderir, kas-iskelet-sinir sistemi sağlığınızı kazanmanızı sağlar.

Fizyoterapi ve egzersiz terapi ile bel-boyun fıtıkları ve eklem rahatsızlıkları gibi bir çok konuda size özel fiziksel problemlerinizle ilgili egzersizleri size yaptırır.

Yoga ve pilates ile esnek aynı zamanda güçlü kalmanızı ve tekrar fiziksel sağlığınızı emin ellerde geri kazanmanızı amaçlar.

SERHAN
BULUT
Enlight17.JPG
GAMZE
BAL
IMG_0920.JPG

Pozitif enerjisi ile etrafa neşe saçan bir yoga ve pilates eğitmeni. Her zaman verebildiğinin en iyisini vermeye çalışan bir profesyonel.

Pilates ile kas-iskelet sisteminizi güçlendirmenize, daha sağlıklı bir duruş kazanmanıza ve sıkılaşıp kas miktarınızı arttırmanıza yardımcı olur. 

Yoga ile esneklik ve gücü aynı noktada buluşturmanıza, zihinsel olarak rahatlamanıza, nefesinizi daha doğru kullanmanızı sağlar. 

bottom of page