top of page

Amacımız

2019 yılından itibaren elle yapılan myofasyal tedavi ve düzeltici egzersizler sunuyoruz. Yaklaşımımız, her zaman bilimsel verilere dayanarak ağrıyı azaltmayı, hareket kabiliyetinizi iyileştirmeyi ve gelecekteki yaralanmaları önlemeyi hedefler.

Kelebek dövmesi

Farkımız

Tüm vücut tedavi yaklaşımımız, gerilimi ve ağrıyı azaltarak, duruşunuzu hizalayarak, hareket açıklığınızı artırarak ve gücünüzü geliştirerek bedeninizdeki akışı geri kazandırır.

Tüm Beden Değerlendirmesi

İlk seansınız, duruşunuzu ve hareketlerinizi değerlendiren Tüm Vücut Değerlendirmesi ile başlar. Bu değerlendirme, herhangi bir rahatsızlığın temel nedenini belirlememize yardımcı olur ve tedavinizi yönlendirmemize olanak sağlar, böylece gerilimi hafifletiriz.

DSC05497.JPG
masaj

El ile Terapi

Seanslarımız, elle yapılan miyofasyal tedavi, eklem mobilizasyonu ve manipülasyonu gibi yöntemleri içerir. Eklemlerin hareket kabiliyetini geri kazandırarak ve kas gerilimini azaltarak kapsamlı bir yaklaşım kullanıyoruz, böylece daha özgürce hareket etmenizi sağlıyoruz.

Düzeltici Egzersizler

Vücudunuzdaki gerilimi azalttıktan sonra, terapistlerimiz size kişiselleştirilmiş düzeltici egzersizler oluşturur. Kazandığınız 

yeni hareket açıklığı üzerinde kontrolünüzü artırmak için çalışırız.

Fizyoterapi
Adsız tasarım-2.png

Tamamlayıcı

Yalnızca bir bölgedeki sakatlığı veya problemi değil, tüm vücudunuzu tedavi etmenin önemine inanıyoruz. Bu nedenle hareketi ve işlevi geliştirmeye yardımcı olacak geniş bir hizmet yelpazesi sunuyoruz. Sizin için hazırladığımız profesyonel ve güvenilir hizmetlerimize göz atın.

bottom of page