top of page
 • Spineup! ekibinde kimler var?
  Spineup!' ta akademik eğitimlerini tamamlamış fizyoterpistler ve kayropraktik uzmanlarının yanı sıra lisanslı iyi eğitimli yoga ve pilates eğitmenleri bulunur. Düzenli olarak aldıkları teknik eğitimler sayesinde bilgileri hep güncel kalır ve kendilerini her zaman geliştirirler.
 • Spineup! terapi neden diğerlerinden farklıdır?
  Spineup!' ın eşsizliği her şeyin bir başka şeyle bağlantılı olduğu düşüncesinden gelir. Size bütünsel yaklaşır Sadece etkilenmiş bölge ile ilgilenmez, aksine bütün bendeninizin dengesi ve fonksiyonları ile ilgilenir. Problemin kaynağını ortadan kaldırdıktan sonra egzersizlerle destekleyerek günlük yaşam performansınızı en yüksek noktaya çıkarmayı amaçlar.
 • Spineup! terapi ağrılı mıdır?
  Bu sizin ağrı töleransınız ve uygulama yapılan bölgeye göre değişmektedir. Bazı kişiler bunu biraz rahatsız edici bulabilmektedir. Bunu genellikle ''hayatımın en iyi ağrısı'' olarak da nitelendirenler olur. Çünkü uygulama yapılırken dokulardaki gerginliğin azalması ve sonrasındaki rahatlama genellikle keyif vericidir. Yine de hissettiğiniz rahatsızlık çok fazla olduğunda terapistinize belirtmeniz yeterli, tekniği size göre uyarlayacaktır.
 • Spineup! terapi sadece sakatlıkları/ağrıları olanlar için midir?
  Bedeninizi her zaman geleceğe hazırlıyoruz. bize gelmeniz için ağrınız veya bir sakatlığınız olması gerekmez. Stresli geçen bir haftanın ardından, zorlu bir aktivite sonrası ya da düzenli kontrol için belirli aralıklarla gelebilir bedeniniz üzerindeki gerginlik, yorgunluk, ağırlık hissi, fonksiyon kazanımı için bizi ziyaret edebilirsiniz. Çoğu zaman sağlığı kaybetmeden küçük dokunuşlarla onu koruyabilmek çok daha kolaydır.
 • Bir seans ne kadar sürer?
  Ortalama bir seans 30 dk ile 60 dk arasında değişmektedir. Egzerszi seansları ise 50 dk sürmektedir.
 • Bir seansın içeriğinde neler var?
  Seansa postür, kas testi ve ortopedik testlerle başlarız, gerekli uygulamalar sonrası tekrar ölçümler gerçekleştirerek durumunuzu öncesi ve sonrası olarak kontrol ederiz.
 • Kaç seansa ihtiyacım olur?
  Küçük ve kronik olmayan durumlarda ortalama 2-4 seasnta farkedilir değişiklikler sağlanır. Daha büyük ve kronik durumlarda ise 6-8 seans sürebilir. Çok daha zorlu durumlarda ise daha uzun zaman alabilir.
 • Ücretlendirme ne kadar tutar?
  Bu sizin kaç seans geldiğinizle ve aldığınız paketle doğru orantılı olarak değişir. Ancak her durumda Spineup! size zaman ve maddi açıdan avantaj sağlamaktadır.
 • Gelirken yanımda neler getirmeliyim?
  Yanınızda getireceğiniz rahat kıyafetler uygulama açısından kolaylık sağlayacaktır. Ayrıca ağrı ve sakatlık durumlarında varsa radyolojik görüntülerinizi(röntgen, MRI vb.) veya diğer testleri getirmeniz gerekmektedir.
bottom of page